top of page

Sázení jako investice, proto hrajeme na jistotu

Jsme Jakub a Lukáš a společně sázíme přes 10 let. Naším hlavním zájmem je tvorba strategií a práce s nabízenými kurzy. Určitě se neřadíme mezi gamblery, ale tvorbě našich softwarů věnujeme čas a péči. Na sázení a hazardní hry obecně se dívám jako investiční příležitost.

SureBety nabízí jedinečnou investiční příležitost, jelikož garantují zisk a skvělé zhodnocení. Pomocí SureBetů dokážete obírat pravidelně sázkové kanceláře a zajistit si tak pasivní příjem.

AKU, tedy 2 a více zápasů na jednom tiketu je naše "hobby". Sázkovky mají AKU hráče nejradši, jelikož jim tvoří největší zisky. Dlouhodobě vyhrávat na AKU tiketech je těžká disciplína. V našem dlouhodobém sázení jsme si nejvíce obliby celkový kurz kolem 10, který skládáme především z hokejových a fotbalových příležitostí.


BetALL je jedna z našich nejvíce oblíbených strategií. Zaměřuje se na nízké kurzy a all in sázku na každý tiket. Strategie umožňuje z pár stovek udělat několik tisíc měsíčně, proto ji máme tak rádi.

Náš software pro live sázení xG je jedinečný nástroj pro zkušenější sázkaře. Umožňuje získat rychlý přehled ve velkém množství zápasů.

Sázení ale není jediné odvětví, které nás z hazardního prostředí oslovilo. Jelikož nás baví svět čísel, tak jsme se začali věnovat také ostatním hazardním hrám. Světe div se, ale objevili jsme strategií i na herní automaty.

Svět hazardu nás baví a proto budeme pokračovat v hledání dalších strategií.

bottom of page